formularz kontaktowy

imię

email

telefon

od

do

treść wiadomości

  Jeżeli nie widzisz tego obrazka kliknij odśwież i spróbuj ponownie

kod z obrazka

 

Boże Ciało 2018

Tanie noclegi Kraków na długi weekend czerwcowy, to kwatery również na wakacje, urlop, wczasy, na każdy wolny weekend, do Centrum Krakowa tylko 25 min. tramwajem. Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem i dostęp do wszystkich atrakcji i rozrywek Krakowa. Zamów pokój z własną łazienką i czuj się swobodnie w ten cudowny czas odpoczynku i relaksu. Spędź najfajniejsze weekend w najsławniejszej dzielnicy Krakowa Łagiewnikach.

 

 

Tanie noclegi Kraków na długi weekend czerwcowy , to kwatery  również na wakacje, urlop, wczasy, na każdy wolny weekend, do Centrum Krakowa tylko 25 min. tramwajem. Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem i dostęp do wszystkich atrakcji i rozrywek Krakowa. Zamów pokój z własną łazienką i czuj się swobodnie w ten cudowny czas odpoczynku i relaksu.

Spędź najfajniejsze weekend w najsławniejszej dzielnicy Krakowa Łagiewnikach. Zanurz się w oceanie atrakcji Krakowa i okolic. Skocz na głęboką wodę i zwiedzaj, baw się i odpoczywaj. Magiczny Kraków czeka na Ciebie. Spędzaj aktywnie czas wolny w krakowskich  Łagiewnikach, pełnych zieleni, w niedalekiej odległości (ok.25 min. tramwajem) od centrum Krakowa, Rynku Głównego i Wawelu. Wiadomo, że Kraków to nie tylko Rynek i Stare Miasto przepiękne zresztą i niezwykłe, ale Kraków to również bajecznie bogate w atrakcje okolice - dla każdego : dla rodzin z dziećmi małymi i dużymi, dla seniorów, dla niezwykle aktywnych i poszukujących adrenaliny, dla spokojnych, dla zakochanych. Wszyscy mogą znaleźć tutaj coś ciekawego dla siebie co pozwoli wspaniale przeżyć nieraz długo oczekiwany i wytęskniony urlop.

1.Tutaj znajdziesz informacje, co ciekawego robić w Krakowie.

Podpowiem, i chętnie przekażę sprawdzone informacje pomocne przy wyborze możliwości spędzenia wolnego czasu.

Rodziny z dziećmi.

Dla rodzin z dziećmi polecam : park wodny, lot balonem obok Wawelu (nawet z najmniejszymi dziećmi, jest ochronna siatka więc nikt nie wypadnie) wrażenia gwarantowane, rejsy statkiem i tramwajem wodnym, naprawdę ciekawe i nowoczesne muzeum w podziemiach Rynku Głównego, Ogród Doświadczeń (ekstra! dla wszystkich), CH Plaza i „Fantasy Park” na brzydką pogodę, bowling,  Kino 3D i 4 Żywioły (CH Bonarka ), ścianki wspinaczkowe (KS Korona), korty tenisowe, parki linowe (dodatkowo mini golf ) i Kryspinów(zalew z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki, łódki i rowerki wodne), Ogród Botaniczny , ZOO, kopce: Kościuszki (najbliższy i najfajniejszy - wraz z muzeum figur woskowych), Piłsudzkiego, Wandy i Krakusa, stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, spływ kajakowy Kolna(rowerki wodne i kajaki), kraina zabaw dziecięcych Anikino,  Park Edukacji Globalnej(osady z różnych części świata), park Jordana( rowerki wodne, place zabaw i rowerki czterokołowe) , gokarty, Muzeum Inżynierii Miejskiej( świetna sala z doświadczeniami), karmienie gołębi na rynku i łabędzi pod Wawelem to też niezwykła krakowska atrakcja dla najmłodszych turystów (nie zapomnijcie o tym)

 

    Dla aktywnych:

Obok naszego domu na terenach dawnych „białych mórz” i w dolince rzeki Wilga można uprawiać jogging, spacery, norndic walking, jeździć na rolkach, na rowerze, wbiegać co rano na wieżę widokową i wypatrzeć stamtąd co jeszcze można nadzwyczajnego robić w Krakowie , a tu naprawdę można dostać odpowiednią dawkę adrenaliny… Możesz zacząć od : ścianek wspinaczkowych, parków linowych (dodatkowo mini golf ) spływ kajakowy Kolna (rowerki wodne, kajaki i mrożące krew w żyłach od samego patrzenia spływy na pontonach), korty tenisowe,  można obejść wszystkie kopce: Kościuszki , Piłsudzkiego, Wandy i Krakusa, w upalną pogodę można odpoczywać nad zalewem Kryspinów (z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki ,łódki i rowerki wodne), niedaleko nas (12 min. samochodem) jest stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, gokarty, kręgielnie, bowling, itp.

 

 Seniorzy, osoby niepełnosprawne.

Osoby starsze lub niepełnosprawne mogą dostać pokoje na parterze ( wjazd dla wózków inwalidzkich, oraz odpowiednio dostosowana łazienka) spokojnie podejść do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia , relikwii  św. Siostry Faustyny  i cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Na wieżę widokową mogą wjechać windą i cieszyć się pięknym widokiem na cały Kraków. Do Centrum bł. Jana Pawła II radziłabym dojechać wygodnie samochodem.

W niedalekiej odległości ( 15 min. samochodem) znajduje się sławne Uzdrowisko Swoszowice z bogatą ofertą zabiegów. Sprawdź ofertę, zabierz dziadków, podreperuj zdrowie swoje lub swoich bliskich.

2.Wycieczki całodzienne – co ciekawego w okolicy Krakowa?

     Wycieczki – Jura Krakowsko Częstochowska zaprasza, Ojców, Tyniec, Skałki Twardowskiego, wszystkie kopce do zdobycia, Puszcza Niepołomicka, zamek w Niepołomicach i okoliczne ruiny zamków, fantastyczna kopalnia soli w Wieliczce, Kalwaria Zebrzydowska, Mogiła w Nowej Hucie i muzeum PRL-u, Oświęcim, Pustynia Błędowska, Ogrodzieniec,  itd.

3.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji.

Wybierając nocleg poza ścisłym Centrum Krakowa zyskujesz : niższe ceny, atrakcyjną , pełną zieleni okolicę,  dobry dojazd do wszystkich atrakcji Krakowa i okolicy, nie stoisz w korkach i masz u nas możliwość bezpłatnego parkingu przez cały okres pobytu.

4.Nasza oferta noclegowa:

-oferujemy pokoje 2,3,4,osobowe z łazienkami oraz w układzie "studio"( 2 pokoje z 1 łazienką). Każda łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę, WC.

-do dyspozycji gości są aneksy kuchenne: lodówka, kuchenka gazowa itp.

-dodatkowo w pokojach są czajniki elektryczne i szklanki.

-obiady polecamy w 2 pobliskich restauracjach.

-na ogrodzonym terenie naszego domu jest bezpłatny parking dla samochodów osobowych .

-do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet  WiFi.

     Co wyróżnia nas na tle innych ofert ?

Przystępna cena, niezwykła okolica (słynne Łagiewniki), dobre drogi dojazdowe do nas i do atrakcji położonych również poza ścisłym Centrum Krakowa.

Takiej oferty nie ma nikt (w tak rozsądnej cenie), nikt nie zaproponuje Ci abyś mieszkał w "Światowym Centrum Kultu Miłosierdzia Bożego". To jest jedyne takie miejsce na świecie - Krakowskie Łagiewniki. Sprawdź sam.

Tereny wokół Bazyliki Miłosierdzia i Centrum JP II dadzą Wam wytchnienie. Dolinka rzeki Wilgi pozwoli Wam nawet odpocząć od zgiełku miasta, jeżeli tylko tego zapragniecie. To jest nasz ogromny plus ,blisko Kraków, blisko natura, blisko atrakcje i odpoczynek. Skorzystaj z tego.

Jest kryzys - oszczędzaj, nie przepłacaj za hotele , nie ryzykuj z hostelami  zamów pokój z własną łazienką i ciesz się swobodą.

 

5.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania.

 - dojazd do Centrum i Rynku Głównego tramwajem (25 min.) – 2 km .

- hipermarkety i kina 3D (5 min. samochodem) – 800 m.

- ścianki wspinaczkowe i baseny jako alternatywa na brzydką pogodę – 2,3,4 km .

- dobra baza wypadowa do okolic Krakowa: Wieliczka,  Wadowice 45 km ., Oświęcim, Ojców  itp.

-  teatry, muzea, filharmonia, kościoły , Wawel itp. – 2 km .

-  stadnina w Swoszowicach (12 min. samochodem)

- park doświadczeń, parki linowe, rejsy statkiem pod Wawelem, lot balonem, Park Wodny – 2,3,4 km

- odległość od naszego domu do Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia (3 min. pieszo) – 300 m.

- Centrum Jana Pawła II "Nie Lękajcie się"(10 min. pieszo) - 700 m.

6. Jak do nas dojechać  ? – praktyczne wskazówki.

     Dojazd  samochodem.

- dojazd od strony Katowic A4 , Zakopanego E77, Rzeszowa A4,Wieliczki E40: zjazd z autostrady A4  kierując się znakami "Łagiewniki" lub „Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia” (niebieskie litery na białym tle) następnie na 3 światłach w lewo, prosto, potem ostry zakręt w prawo i jesteś przy parkingu  Sanktuarium od tyłu monumentalnej Bazyliki Bożego Miłosierdzia.

 Wjazd do nas jest przez ten parking (obok budki parkingowego), na budynku pisze PokojePROMIEŃ.

- dojazd od strony Warszawy : Alejami, na Rondzie Grunwaldzkim prosto,  potem w prawo w ul. ks. Tisznera i kierując się znakami "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia"(niebieskie  litery na białym tle) docierasz do parkingu autokarowego od tyłu Sanktuarium, my jesteśmy przy tym parkingu z napisem  Pokoje PROMIEŃ.

     Dojazd tramwajem (nr 8,19) :

- dojazd z Dworca Głównego PKP, PKS .Po wyjściu z dworca PKP, PKS podejdź (przez przejście podziemne) do przystanku o nazwie „Dworzec Główny” wsiądź do tramwaju  nr. 19 w kierunku „Borek Fałęcki ” - 15 przystanków. Uwaga to ważne ! nie wysiadaj na przystanku „Łagiewniki” bo to za wcześnie. Wysiądź na przystanku o nazwie "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia", z tramwaju podejdź (przez przejście podziemne) pieszo (ok.10 min.) kierując się ul. Siostry Faustyny,  do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Aby trafić do nas musisz iść dalej tą ulicą mijając nową Bazylikę , pierwsza przecznica w prawo to ul. Motarskiego .Uliczka jest  krótka i żwirowa, można nią dojść do parkingu Sanktuarium , 3 dom po prawej stronie z czerwonym dachem jest nasz z napisem Pokoje PROMIEŃ. Na skróty można do nas dojść od tyłu nowej Bazyliki idąc drogą z kostki, wzdłuż czerwonego muru w kierunku  parkingu autokarowego Sanktuarium.

- dojazd z Rynku Głównego .Wsiądź dotramwaju nr. 8 z przystanku "Plac Wszystkich Świętych"- bezpośrednio przy Rynku kierunek „Borek Fałęcki” następnie wszystkie wskazówki jak powyżej.

 

7. Dane kontaktowe:

     Noclegi, Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

     Pokoje gościnne "Promień"

Aldona i Grzegorz Majda

Ul. Motarskiego 8

30-605 Kraków

Uwaga ! (wjazd do nas przez parking Sanktuarium Miłosierdzia Bożego)

 

 

tel.12 2669800

mail: noclegi2@neostrada.pl

www.pielgrzym.krakow.pl

 Dołącz do nas na      www.facebook.com/noclegi2

 

Cennik szczegółowy

Pokój 2-osobowy z łazienką (1)

  • za pokój od 100 PLN

Pokój 2 osobowy z łazienką. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od 8.00 do 21.00 . Faktury...

czytaj więcej

Pokój 3-osobowy z łazienką (4)

  • za pokój od 135 PLN

Pokój 3 osobowy z łazienką.Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od 8.00 do 21.00 . Faktury VAT.

  • za pokój od 135 PLN

Pokój 3 osobowy z łazienką. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od 8.00 do 21.00 . Faktury...

czytaj więcej

 pokaż wszystkie

Pokój 4-osobowy typ studio (1)

  • za pokój od 180 PLN

Pokój 4 osobowy typu studio .pokój 2 osobowy + pokój 2 osobowy z jedną łazienką tylko do tych 2 pokoi, oddzielone od korytarza głównego. Łóżka...

czytaj więcej

Pokój 4-osobowy z łazienką (3)

  • za pokój od 168 PLN

Pokój 4 osobowy z własną łazienką. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od 8.00 do 21.00 ....

czytaj więcej

  • za pokój od 168 PLN

Pokój 4 osobowy z własną łazienką. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od 8.00 do 21.00 ....

czytaj więcej

 pokaż wszystkie

Pokój 5-osobowy typu studio (1)

  • za pokój od 200 PLN

Pokój 2 osobowy + pokój 3 osobowy z 1 łazienką.
Pokój może być wykorzystany jako pokój rodzinny (5 osobowy) z łazienką.Łóżka pojedyncze. WiFi....

czytaj więcej

Pokój 5-osobowy z łazienką (1)

  • za pokój od 190 PLN

Pokój 5 osobowy z własną łazienką. Pokój rodzinny. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od...

czytaj więcej

Pokój 6-osobowy z łazienką (1)

  • za pokój od 210 PLN

Pokój 6 osobowy z własną łazienką. Pokój rodzinny. Łóżka pojedyncze. WiFi. Aneks kuchenny ogólny. Darmowy wygodny parking.Dobry dojazd. Czynne od...

czytaj więcej

noclegi Kraków Dom Dla Pielgrzyma i Turysty Promień Noclegi Strony www dla obiektów noclegowych