Witamy w miejscowości Kraków Łagiewniki

O nas

Dom dla pielgrzymów zaprasza grupy pielgrzymkowe, wycieczki szkolne, turystyczne , pielgrzymów i turystów indywidualnych.

 

 

Tanie noclegi Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, dom dla pielgrzymów i turystów„Promień”,(również dla dużych grup i wycieczek) kwatery na urlop i weekend, Centrum Krakowa - tylko 25 min. tramwajem.Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem.

 

 

Co dowiesz się na tej stronie ? Spis treści.

1.Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek  w Krakowie Łagiewnikach – informacje.

     - Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych, turystyka pielgrzymkowa.

      - Noclegi dla pielgrzymek seniorów, osób  niepełnosprawnych

     - Noclegi dla chórów kościelnych

     - Noclegi dla pielgrzymów i turystów indywidualnych

     - Noclegi dla studentów zaocznych - niestacjonarnych w Krakowie

2.Wycieczki szkolne – co ciekawego u nas i w okolicy.

    - Noclegi dla wycieczek szkolnych

    - Noclegi dla szkół katolickich

    - Noclegi dla grup oazowych

3.Oferta na jesień 2013, na weekend, urlop, wczasy, na każdą wolną chwilę w Krakowie i okolicy Krakowa.

4.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji.

5.Nasza oferta noclegowa.

     Co wyróżnia nas na tle innych ofert ?

6.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania organizatorów.

7.Jak dojechać do Sanktuarium w Łagiewnikach i do nas ? – praktyczne wskazówki.

     - Dojazd autokarem i samochodem osobowym

     - Dojazd tramwajem (nr 8,19)

8.Dane kontaktowe

 

1.Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek  w Krakowie Łagiewnikach – informacje.

     - Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych, turystyka pielgrzymkowa.

Wybierz nocleg dla wycieczki lub pielgrzymki w najsławniejszej dzielnicy Krakowa - Łagiewnikach. Niech sławne krakowskie Łagiewniki staną się na chwilę Waszym domem. Pokaż wszystkim najważniejszy ośrodek kultu Miłosierdzia Bożego a przy okazji posmakujcie dobrodziejstw, które Kraków ma dla turystów, tych młodych ,starszych i najstarszych. Zamieszkaj tutaj i poczuj bliskość Miłosierdzia, a zobaczysz jak wiele spraw się zmieni na lepsze. Lubicie zwiedzać - zwiedzajcie, lubicie się bawić - bawcie się, ale daj poczuć swojej grupie także coś nowego - spokój i wytchnienie w "sercu" Miłosierdzia. Zaplanuj dla wycieczki czas kiedy oprócz wszystkich atrakcji Krakowa będzie mogła w naszej okolicy  wyjść na wieżę widokową (lub wyjechać ),zwiedzić Kaplicę z relikwiami  św. siostry Faustyny, cudowny obraz Pana Jezusa Miłosiernego oraz nową Bazylikę Bożego Miłosierdzia . Można wybrać się na spacer (ok.20 min.) w zieleni i spokoju do relikwii krwi tak cenionego bł. Jana Pawła II "Nie lękajcie się". Pomimo iż z daleka Centrum Jana Pawła II wygląda jak tętniący życiem plac budowy to zapewniam , że jest to tętniące życiem miejsce wiary. Przepiękna dolna kaplica jest dostępna a tłumy pielgrzymów modlą się przy relikwiach i płycie z grobu bł. Jana Pawła II przywiezionej z Watykanu.

     - Noclegi dla pielgrzymek seniorów, osób niepełnosprawnych.

Pielgrzymka osób starszych lub niepełnosprawnych może dostać pokoje na parterze ( wjazd dla wózków inwalidzkich, oraz odpowiednio dostosowana łazienka) spokojnie podejść do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia , relikwii  św. Siostry Faustyny  i cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego. Na wieżę widokową mogą wjechać windą i cieszyć się pięknym widokiem na cały Kraków. Do Sanktuarium bł. Jana Pawła II  jest blisko (10 min. spacerem) ale ponieważ trzeba wejść po schodach bez podjazdu dlatego dla osób mających problemy z chodzeniem radziłabym dojechać od drugiej strony wygodnie autokarem.

     - Noclegi dla chórów kościelnych

Chór kościelny ,który u nas zamieszka ma możliwość podejść pieszo na poranną mszę św. o 6.30 rano, w Kaplicy Klasztornej , transmitowaną przez TV, w której dają koncert. Jest to niewątpliwie duży atut naszego miejsca. Następnie  chóry często spotykają się na pysznej kawie i ciastku w kawiarni obok Kaplicy. Zwiedzają sobie okolice Sanktuarium, umawiają się na prelekcje prowadzone przez siostry. Łącząc występ ze zwiedzaniem Krakowa na pewno korzystne będzie późniejsze rozpoczęcie pracy kierowcy i zyskacie więcej czasu na zwiedzanie.

     - Noclegi dla pielgrzymów i turystów indywidualnych

Wybór pokoju z własną łazienką pozwoli Ci cieszyć się swobodą a bliska atrakcyjna okolica sprawi, że weekend lub wakacje staną się niezapomnianym duchowym przeżyciem, przyjemnym i dobrym spędzeniem wolnego czasu z atrakcjami których w Krakowie naprawdę nie brakuje. Kraków zaspokoi naprawdę  wyszukane gusty.

     - Noclegi dla studentów zaocznych - niestacjonarnych

Oferujemy noclegi blisko krakowskich uczelni z wygodnym dojazdem tramwajem i całodobowym bezpłatnym parkingiem. Promocyjne ceny, darmowe WiFi.

2.Wycieczki szkolne – co ciekawego u nas i w okolicy ?

     Noclegi dla wycieczek szkolnych.

Świetne miejsce na nocleg dla wycieczek pod wieloma względami. Sława krakowskich Łagiewnik dotarła już chyba wszędzie. Nowoczesny charakter nowej Bazyliki podoba się zwłaszcza ludziom młodym. Wejście na wieżę widokową i panorama na cały Kraków zachwyca każdego turystę młodego i starszego. Warto pokazać młodym również stare zabudowania klasztorne z Kaplicą i sławnym cudownym obrazem Pana Jezusa Miłosiernego. Warto zarezerwować wcześniej prelekcje prowadzone przez siostry ze Zgromadzenia aby ciekawie przybliżyć młodym historię s. Faustyny. Wycieczki do Krakowa dla szkół to jednak przede wszystkim rozrywka i zwiedzanie, od nas można wszędzie łatwo dojechać, a gdy skończy się czas kierowcy możesz wrócić tramwajem (ok.25 min.). Wieczorem na terenie ogrodu urządzisz fajne ognisko z pieczeniem kiełbasek i gitarą.

     - Noclegi dla szkół katolickich

Najlepsze miejsce w Krakowie na nocleg dla szkół katolickich, ze względu na bliskość Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Kaplicy Klasztornej Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, cudownego obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz relikwii św. Siostry Faustyny - można  umówić się na prelekcje, prowadzone przez siostry na temat życia i świętości św. Siostry Faustyny, wszelkie informacje na stronie internetowej Sanktuarium. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest niedaleka odległość od powstającego Centrum bł. Jana Pawła II „Nie lękajcie się” i relikwii krwi tak cenionego przez młodzież bł. Jana Pawła II . Młodzież może skorzystać  z wieży widokowej z panoramą na cały Kraków a wieczorem urządzić  spotkanie w salce lub zrobić ognisko z pieczeniem kiełbasek i śpiewaniem przy gitarze.

3.Oferta noclegów na zimę 2013, na długi weekend, sylwestra, urlop, na każdą wolną chwilę w Krakowie i okolicy Krakowa.

Spędź najprzyjemniej wolny czas w najsławniejszej dzielnicy Krakowa Łagiewnikach. Zanurz się w oceanie atrakcji Krakowa i okolic. Skocz na głęboką wodę i zwiedzaj, baw się i odpoczywaj. Magiczny Kraków czeka na Ciebie. Spędzaj aktywnie czas wolny w krakowskich  Łagiewnikach, pełnych zieleni, w niedalekiej odległości (ok.25 min. tramwajem) od centrum Krakowa, Rynku Głównego i Wawelu. Wiadomo, że Kraków to nie tylko Rynek i Stare Miasto przepiękne zresztą i niezwykłe, ale Kraków to również bajecznie bogate w atrakcje okolice - dla każdego : dla rodzin z dziećmi małymi i dużymi, dla seniorów, dla niezwykle aktywnych i poszukujących adrenaliny, dla spokojnych, dla zakochanych. Wszyscy mogą znaleźć tutaj coś ciekawego dla siebie co pozwoli wspaniale przeżyć nieraz długo oczekiwany i wytęskniony urlop.

Tutaj znajdziesz informacje, co ciekawego robić w Krakowie.

Podpowiem, i chętnie przekażę sprawdzone informacje pomocne przy wyborze możliwości spędzenia wolnego czasu.

Rodziny z dziećmi.

Dla rodzin z dziećmi polecam : park wodny, lot balonem obok Wawelu (nawet z najmniejszymi dziećmi, jest ochronna siatka więc nikt nie wypadnie) wrażenia gwarantowane, rejsy statkiem i tramwajem wodnym, naprawdę ciekawe i nowoczesne muzeum w podziemiach Rynku Głównego, Ogród Doświadczeń (ekstra! dla wszystkich), CH Plaza i „Fantasy Park” na brzydką pogodę, bowling,  Kino 3D i 4 Żywioły (CH Bonarka ), ścianki wspinaczkowe (KS Korona), korty tenisowe, parki linowe (dodatkowo mini golf ) i Kryspinów(zalew z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki, łódki i rowerki wodne), Ogród Botaniczny , ZOO, kopce: Kościuszki (najbliższy i najfajniejszy - wraz z muzeum figur woskowych), Pisłudzkiego, Wandy i Krakusa, stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, spływ kajakowy Kolna(rowerki wodne i kajaki), kraina zabaw dziecięcych Anikino,  Park Edukacji Globalnej(osady z różnych części świata), park Jordana( rowerki wodne, place zabaw i rowerki czterokołowe) , gokarty, Muzeum Inżynierii Miejskiej( świetna sala z doświadczeniami), karmienie gołębi na rynku i łabędzi pod Wawelem to też niezwykła krakowska atrakcja dla najmłodszych turystów (nie zapomnijcie o tym)

 

    Dla aktywnych:

Obok naszego domu na terenach dawnych „białych mórz” i w dolince rzeki Wilga można uprawiać jogging, spacery, norndic walking, jeździć na rolkach, na rowerze, wbiegać co rano na wieżę widokową i wypatrzeć stamtąd co jeszcze można nadzwyczajnego robić w Krakowie , a tu naprawdę można dostać odpowiednią dawkę adrenaliny… Możesz zacząć od : ścianek wspinaczkowych, parków linowych (dodatkowo mini golf ) spływ kajakowy Kolna (rowerki wodne, kajaki i mrożące krew w żyłach od samego patrzenia spływy na pontonach), korty tenisowe,  można obejść wszystkie kopce: Kościuszki , Piłsudzkiego, Wandy i Krakusa, w upalną pogodę można odpoczywać nad zalewem Kryspinów (z piaszczystą plażą i atrakcjami wodnymi – kajaki ,łódki i rowerki wodne), niedaleko nas (12 min. samochodem) jest stadnina koni w Swoszowicach z krytą ujeżdżalnią, gokarty, kręgielnie, bowling, itp.

 

4.Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji.

Wybierając nocleg poza ścisłym Centrum Krakowa zyskujesz : niższe ceny, dobry dojazd do wszystkich atrakcji Krakowa i okolicy, nie stoisz w korkach i masz u nas możliwość bezpłatnego parkingu przez cały okres pobytu.

5.Nasza oferta noclegowa:

-oferujemy pokoje 2,3,4,osobowe z łazienkami oraz w układzie "studio". Każda łazienka wyposażona jest w prysznic, umywalkę, WC.

-do dyspozycji gości są aneksy kuchenne: lodówka, kuchenka gazowa itp.

-dodatkowo w pokojach są czajniki elektryczne i szklanki.

-obiady polecamy w 2 pobliskich restauracjach.

-na ogrodzonym terenie naszego domu jest bezpłatny całodobowy parking dla samochodów osobowych .

-do dyspozycji gości bezprzewodowy Internet  WiFi.

-dom nasz jest położony niedaleko Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Centrum i Sanktuarium bł. Jana Pawła II "Nie lękajcie się" oraz dużych terenów zieleni pozwalających na odpoczynek, spacery skupienie i kontemplację.

     Co wyróżnia nas na tle innych ofert ?

Przystępna cena, niezwykła okolica (słynne Łagiewniki), dobre drogi dojazdowe do nas i do atrakcji położonych również poza ścisłym Centrum Krakowa.

Takiej oferty nie ma nikt (w tak rozsądnej cenie), nikt nie zaproponuje Ci abyś mieszkał w "Światowym Centrum Kultu Miłosierdzia Bożego". To jest jedyne takie miejsce na świecie - Krakowskie Łagiewniki. Sprawdź sam i poczuj na sobie "dotyk" miłosierdzia.

Tereny wokół Bazyliki Miłosierdzia i Centrum JP II dadzą Wam wytchnienie. Dolinka rzeki Wilgi pozwoli Wam nawet odpocząć od zgiełku miasta, jeżeli tylko tego zapragniecie. To jest nasz ogromny plus ,blisko Kraków, blisko natura, blisko atrakcje i odpoczynek. Skorzystaj z tego.

Jest kryzys - oszczędzaj, nie przepłacaj za hotele ,nie ryzykuj z hostelami  zamów pokój z własną łazienką i ciesz się swobodą.

Mam nadzieję, że wybierzesz nasz dom, nasze pokoje, że zorganizujesz udaną wycieczkę i pielgrzymkę mieszkając w tej niezwykłej okolicy.

Najlepszym naszym osiągnięciem jest to, że organizatorzy wciąż do nas powracają i możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z nimi.

 

6.Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania organizatorów :

- odległość od naszego domu do Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia (3 min. pieszo) – 300 m.

- dojazd do Centrum i Rynku Głównego tramwajem (25 min.) – 2 km.

- Centrum Jana Pawła II "Nie Lękajcie się"(10 min. pieszo) 700 m.

- hipermarkety i kina 3D(5 min. samochodem) – 800 m.

- dobra baza wypadowa do okolic Krakowa: Wieliczka,  Wadowice 45 km., Oświęcim (Auschwitz Birkenau), Ojców ,Tyniec ,Mogiła  itp.

- ścianki wspinaczkowe i baseny jako alternatywa na brzydką pogodę – 2,3,4 km.

-  teatry, muzea, filharmonia, kościoły , Wawel itp. – 2 km.

- Park Doświadczeń, parki linowe, rejsy statkiem pod Wawelem, lot balonem, Park Wodny – 2,3,4 km

 

 

7. Jak dojechać do Sanktuarium w Łagiewnikach i do nas ? – praktyczne wskazówki.

     Dojazd autokarem i samochodem osobowym

- dojazd od strony Katowic A-4 , Zakopanego E-77, Rzeszowa A-4, Wieliczki E-40: zjazd z autostrady A4  kierując się znakami "Łagiewniki" lub „Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia” (niebieskie lub czarne litery na białym tle) następnie na 3 światłach w lewo, prosto, potem ostry zakręt w prawo i jesteś przy parkingu  Sanktuarium od tyłu monumentalnej Bazyliki Bożego Miłosierdzia.

 Wjazd do nas jest przez ten parking (obok budki parkingowego), na budynku pisze Pokoje PROMIEŃ.

- dojazd od strony Warszawy : Alejami, na Rondzie Grunwaldzkim prosto,  potem w prawo w ul. ks. Tisznera i kierując się znakami "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia"(niebieskie  litery na białym tle) docierasz do parkingu autokarowego od tyłu Sanktuarium, my jesteśmy przy tym parkingu z napisem  Pokoje PROMIEŃ.

     Dojazd tramwajem (nr 8,10), (79,22):

- dojazd z Dworca Głównego .Po wyjściu z dworca PKP, PKS podejdź (przez przejście podziemne) do przystanku o nazwie „Dworzec Główny” wsiądź do tramwaju  nr. 10 w kierunku „Borek Fałęcki ” - 15 przystanków. Uwaga to ważne ! nie wysiadaj na przystanku „Łagiewniki” bo to za wcześnie. Wysiądź na przystanku o nazwie   "Sanktuarium Bożego Miłosierdzia", z tramwaju podejdź (przez przejście podziemne) pieszo (ok.10 min.) kierując się ul. Siostry Faustyny,  do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

 Aby trafić do nas musisz iść dalej tą ulicą mijając nową Bazylikę , pierwsza przecznica w prawo to ul. Motarskiego .Uliczka jest  krótka i żwirowa, można nią dojść do parkingu Sanktuarium , 3 dom po prawej stronie z czerwonym dachem jest nasz z napisem Pokoje PROMIEŃ. Na skróty można do nas dojść od tyłu nowej Bazyliki idąc drogą z kostki, wzdłuż czerwonego muru w kierunku  parkingu autokarowego Sanktuarium.

- dojazd z Rynku Głównego (nr 8).Wsiądź dotramwaju nr. 8 z przystanku "Plac Wszystkich Świętych"- bezpośrednio przy Rynku kierunek „Borek Fałęcki” następnie wszystkie wskazówki jak powyżej.

 

- dojazd tramwajem z Rynku Głównego (nr.8). Dojazd z Rynku Krakowskiego jest bardzo prosty i szybki, ponieważ przystanek znajduje się bardzo blisko, zaraz na poczatku sławnej ulicy Grodzkiej która biegnie od Rynku w stronę Wawelu. Wsiądź do tramwaju nr. 8 z przystanku "Plac Wszystkich Świętych"- bezpośrednio przy Rynku kierunek „Borek Fałęcki” następnie wszystkie wskazówki dojazdu i dojścia do nas jak powyżej.

Dojazd pociągiem bezpośrednio na stację Kraków Łagiewniki, np. od strony Wadowic, Oświęcimia lub Dworca Głównego (częściej kursują tramwaje).

 

Jeśli przyjedziesz pociagiem, to dojdziesz do nas tak jak z tramwaju, bo przystanki są niedaleko od siebie. Podejdź wzdłóż muru kierując się ul. Siostry Faustyny, do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Aby trafić do nas musisz iść dalej tą ulicą mijając najpierw stare zabudowania Zakonne następnie Nową Bazylikę Miłosierdzia, pierwsza przecznica w prawo za Bazyliką to ul. Motarskiego .Uliczka jest krótka i żwirowa, można nią dojść do parkingu Sanktuarium, 4 dom po prawej stronie z czerwonym dachem jest nasz z napisem Pokoje PROMIEŃ. Na skróty można do nas dojść od tyłu nowej Bazyliki idąc drogą z kostki, wzdłuż czerwonego muru Alejką Adolfa Hyły w kierunku parkingu autokarowego Sanktuarium.

Jeśli się zgubisz w którymkolwiek momencie lub coś będzie dla Ciebie niezbyt jasne to od razu zadzwoń, bo naprawdę nie ma sensu błądzić, nawet przez chwilę. Wiele razy się przekonaliśmy że mała wskazóweczka mogła pomóc a nasi goście nie zadzwonili, bo nie chcieli jak to określili nas "kłopocić", a dla nas to żaden kłopot, zawsze chcemy być pomocni i chcemy abyście do nas dotarli jak najłatwiej i aby podróż była przyjemna. Tak więc w razie niejasności w drodze dzwońcie, dobrze ? Czekamy. 12 2669800

Aldona i Grzegorz Majda

 

8. Dane kontaktowe:

     Noclegi, Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

     Pokoje gościnne "Promień"- dom dla pielgrzymów.

Aldona i Grzegorz Majda

Ul. Motarskiego 8

30-605 Kraków

Uwaga ! (wjazd do nas przez parking Sanktuarium Miłosierdzia Bożego)

tel.12 2669800

mail:

 Dołącz do nas na       oraz

 

Wspieraj dobre, polskie, rodzinne firmy z tradycjami

i oszczędzaj.

    

 

Oferta

Noclegi Kraków dla grup zorganizowanych: wycieczek,grup pielgrzymkowych, grup szkolnych, grup młodzieży,wycieczek szkolnych, grup turystycznych, grup firmowych i sportowych. Promień Dom dla Pielgrzymów i turystów Łagiewniki zaprasza także pielgrzymów i turystów indywidualnych.  Tanie noclegi Kraków Łagiewniki przy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Dom dla pielgrzymów i turystów „Promień”,(również dla dużych grup i wycieczek) kwatery, pokoje na urlop i weekend. Centrum Krakowa - tylko 25 min. tramwajem.Kraków i okolice znakomity dojazd samochodem.       Co dowiesz się na tej stronie ? Spis treści. 1. Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek w Krakowie Łagiewnikach – informacje.     - Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych,                    turystyka  pielgrzymkowa.      - Noclegi dla pielgrzymek seniorów, osób niepełnosprawnych     - Noclegi dla chórów kościelnych     - Noclegi dla pielgrzymów i turystów indywidualnych     - Noclegi dla studentów zaocznych - niestacjonarnych w Krakowie 2. Wycieczki szkolne – co ciekawego u nas i w okolicy.    - Noclegi dla wycieczek szkolnych    - Noclegi dla szkół katolickich    - Noclegi dla grup oazowych 3. Oferta na weekend, urlop, wczasy, na każdą wolną chwilę w Krakowie i okolicy Krakowa. 4. Dlaczego warto wybrać nocleg poza Centrum Krakowa? – zalety naszej lokalizacji. 5. Nasza oferta noclegowa.        - Wyżywienie     - Co wyróżnia nas na tle innych ofert ? 6. Kraków Łagiewniki – odległości, częste pytania organizatorów. 7. Jak dojechać do Sanktuarium w Łagiewnikach i do nas ? – praktyczne wskazówki.     - Dojazd autokarem i samochodem osobowym     - Dojazd tramwajem (nr 8,10) 8. Dane kontaktowe   1. Noclegi dla wycieczek i pielgrzymek w Krakowie Łagiewnikach – informacje.       Noclegi dla pielgrzymek parafialnych, dorosłych, turystyka pielgrzymkowa.   Wybierz nocleg dla wycieczki lub pielgrzymki w najsławniejszej dzielnicy Krakowa - Łagiewnikach. Niech sławne krakowskie Łagiewniki staną się na chwilę Waszym domem. Pokaż wszystkim najważniejszy ośrodek kultu Miłosierdzia Bożego a przy okazji posmakujcie dobrodziejstw, które Kraków ma dla turystów, tych młodych ,starszych i najstarszych. Zamieszkaj tutaj i poczuj bliskość Miłosierdzia, a zobaczysz jak wiele spraw się zmieni na lepsze. Lubicie zwiedzać - zwiedzajcie , lubicie się bawić - bawcie się , ale poczujcie także coś nowego - spokój i wytchnienie w

Kontakt

Dom Dla Pielgrzyma i Turysty Promień

Tadeusza Motarskiego 8
30-605 Kraków
tel. 12 2669800

Cennik

 • <% offer.nazwa %>

  od <% offer.cena_od %>zł za noc
  <% offer.ilosc_nocy_msg %> <% offer.cena %>zł
  pobieranie...
  • <% price.data_slownie %>
   <% price.cena_dzienna %><% offer.details.waluta %>
  <% offer.akcje[0].msg %> Zobacz zdjęcia

Niestety w tym terminie wybrane przez Ciebie usługi są zajęte. Wybierz inne daty lub sprawdź inną usługę.

Filmy

Opinie

Polecam. Miło przyjemnie przytulnie. Można było poczuć się jak w domu ;-) :-) Przejdź do opinii

duży pozytyw, polecimy wszystkim znajomym klubom seniora Przejdź do opinii

Witam, polecam wszystkim, super miejsce cisza spokój a i do centrum nie daleko i dobry dojazd, obsługa miła i pomocna, pokoje zadbane czyste łazienka również nic tylko zamawiać i pomieszkiwać POLECAM! Przejdź do opinii

Wynająłem pokój 2 osobowy bez wyżywienia, tak więc nic nie mogę powiedzieć na ten temat. Ogólnie rzecz ujmując polecam. Przejdź do opinii

s.Mariola D. Miejsce wspaniałe, czyste pomieszczenia Bardzo Mili Państwo właściciele ...Dziękuje ,że jesteście!!.Polecam pobyt w tym miejscu. Przejdź do opinii

Witam!super miejsce pod każdym względem....blisko,cicho,czysto,schludnie,sympatyczna i kompetentna obsługa-pod kazdym wzgledem polecam serdecznie...jeśli będzie kolejny raz to z pewnością tam!dodam,Ze jeśli ktoś przywiązuje wagę do wrażeń wizualnych nie ma co sugerowac się wyglądem zewnętrznym budynku-wnętrze modne,wygodne i gustowne.Dziękujemy i pozdrawiamy. Przejdź do opinii

Polecam dla rodziny 2+2. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni i na pewno jeszcze kiedyś do Was zaglądniemy. Przejdź do opinii

Fantastyczna kwatera dla osób, które chcą przenocować w dobrych warunkach za niewielką cenę. Pokoje czyste, funkcjonalne, łazienki w dobrym standardzie. Dom może z zewnątrz nie zachwyca (jest nowy, jeszcze nie otynkowany), ale wokół ładny ogródek, miejsce do parkowania na terenie, świetlica z TV, aneks kuchenny dobrze wyposażony i lodówka na każdym piętrze). Dom znajduje się na tyłach sanktuari... Przejdź do opinii

Polecam pobyt w Promien, pokoj czysty, łazienki równiez,posciel czysta i pachnaca. Napewno tam wrocimy jesli bedziemy w Krakowie
POLECAM Przejdź do opinii

Polecam dla rodziny, miałam 2 pokoje z 1 łazienką, dzieci były zadowolone ze swojego pokoju a ja z mężem mieliśmy troszkę spokoju, było czysto i miło, właściciele mili i pomocni w każdej chwili. Miejsce cudowne, blisko sanktuarium a tereny tutaj idealne do spacerów w ciszy , aż trudno uwierzyć , że centrum Krakowajest tak blisko. W dzień zwiedzaliśmy Kraków z dzieciakami(Wawel, Kościół Mariacki... Przejdź do opinii

Promień – to dobry wybór noclegu w Krakowie. Człowiek może zadbać i o ciało, i co ważniejsze o ducha! Pokój przytulny i czysty. Można swobodnie dysponować swoim czasem mając w ręku 2 lub 3 klucze , robić nocne „wypady” na ważne rozmowy do położonej niedaleko - ok. 300m kaplicy. Widok z okna – przynajmniej z mojego – budujący! A w tym wszystkim trzeba jeszcze wspomnieć o zawsze życzliwym i miłym... Przejdź do opinii

Pokoje przytulne, miła obsługa, lokalizacja najlepsza z możliwych. Cena przystępna, jak na Kraków.Blisko do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, ale do centrum Krakowa też nie ma problemu z dojazdem (kilka minut na dojście do przystanku tramwajowego). Polecam. Byliśmy tam z żoną rok temu i do dzisiaj mile wspominamy pobyt. Chętnie tam wrócimy.
Janusz z Jawora Przejdź do opinii

Wspaniałe miejsce, czysto, ładnie, miła obsługa, kuchnia dla turystów, bardzo przyjemnie !
Grażyna z Wrocławia Przejdź do opinii

Dobre noclegi w świetnej lokalizacji. Dom jest położony przy samym sanktuarium w Łagiewnikach. Dobry dojazd, niedaleko od autostrady. Czysto, pokoje posiadają wszystko co potrzeba, aby dobrze odpocząć. Doskonały stosunek jakości do ceny. Polecam wszystkim, którzy szukają dobrych noclegów, a nie stać ich na hotel Przejdź do opinii

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Nocowaliśmy w 4 osobowym pokoju było czysto i przytulnie. Bardzo polecam ponieważ wszędzie jest blisko.
Elżbieta z Bydgoszczy Przejdź do opinii

Jesteśmy bardzo zadowoleni z 6 dniowego pobytu w Krakowie- Łagiewniki i skorzystania z noclegów w obiekcie "Pokoje Gościnne Promień" .Pokój w którym nocowaliśmy, 2 osobowy z łazienką bardzo czysty i zadbany, pozostałe pokoje również wzorowo utrzymane. Aneks kuchenny bardzo dobrze wyposażony. Co do gospodarzy to wystarczyło zamienić kilka zdań i stwierdzić że są osobami miłymi, otwartymi, skorym... Przejdź do opinii

Polecam !!! Bardzo dobry standard noclegów za rozsądną cenę, pokoje z węzłem sanitarnym, czysto, w spokojnym i zacisznym miejscu Krakowa, blisko Łagiewnik. Szczególnie chwalony przez nasze liczne grupy dzieci i młodzieży nocujące w Krakowie. Miła i sympatyczna obsługa bez problemów, bardzo dobry kontakt z właścicielami obiektu. Przejdź do opinii

Cześć,jestem studentką i często podróżuję za granicę i po Polsce, kocham Kraków i jego klimaty.Moim ulubionym miejscem na nocleg jest właśnie ten dom,nocowałam tutaj wiele razy i polecam wszystkim:).
Jak przyjeżdżam z koleżanką to jedziemy tramwajem na Rynek, na Wawel lub w inne fantastyczne miejsca. Bierzemy również "kijki"i spacerujemy w okolicy Sanktuarium i "białych mórz" lub bulwara... Przejdź do opinii

Bardzo dobra lokalizacja w Krakowie. 25 minut do centrum , kilometr od obwodnicy - doskonały dojazd. Czyste pokoje, czysta łazienka - możliwość przyrządzenia śniadania, obiadu , kolacji no i ten spokój - mimo , że jesteś w Krakowie cisza i relaks zapewniony.
Polecam!
Grzegorz Podkarpackie Przejdź do opinii

Atrakcje

Imprezy w okolicy

Twoja przeglądarka internetowa nie jest aktualna

W celu poprawienia szybkości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania nasza strona wykonana została za pomocą najnowszych technologii, które nie są obsługiwane przez stare wersje przeglądarek internetowych. Prosimy Cię o aktualizację swojej przeglądarki do jej najnowszej wersji albo zainstalowanie jednej z najpopularniejszych podanych poniżej: